Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Sam Mendes |
7,8
|
|
Carey Dietrich
(asystent)
|
||
Rosemary C. Cremona
(asystent)
|
||
Tony Adler
(asystent)
|
||
Peter E. Hirsch
(asystent)
|
||
Stephanie Kime
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Alan Ball |
9,5
|
|
Producenci | Ocena | |
Bruce Cohen
producent
|
||
Dan Jinks
producent
|
||
Lisa Dennis
nadzorca postprodukcji
|
||
Alan Ball
współproducent
|
9,5
|
|
Stan Wlodkowski
współproducent
|
||
Cristen Carr Strubbe
kierownik produkcji
|
||
Shannon Speaker
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Christa Vausbinder
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Kevin Spacey
Lester Burnham
|
8,1
|
|
Annette Bening
Carolyn Burnham
|
7,3
|
|
Thora Birch
Jane Burnham
|
||
Wes Bentley
Ricky Fitts
|
7,1
|
|
Mena Suvari
Angela Hayes
|
6,8
|
|
Peter Gallagher
Buddy Kane
|
||
Chris Cooper
Colonel Fitts
|
7,2
|
|
Allison Janney
Barbara Fitts
|
6,8
|
|
Elaine Corral Kendall
Prezenterka wiadomości (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Cohen
Barman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Bakula
Jim Olmeyer
|
7,5
|
|
Sam Robards
Jim Berkley
|
||
Barry Del Sherman
Brad Dupree
|
||
Ara Celi
Pośredniczka nieruchomości
|
7,0
|
|
Sue Casey
Pośredniczka nieruchomości
|
||
John Cho
Pośrednik nieruchomości
|
||
Fort Atkinson
Pośrednik nieruchomości
|
||
Heather Joy Sher
Dziewczyna z placu zabaw
|
||
Chekeshka Van Putten
Chearleaderka zespołu Spartan
|
||
Alison Faulk
Chearleaderka zespołu Spartan
|
||
Nancy Anderson
Chearleaderka zespołu Spartan
|
6,0
|
|
Kent Faulcon
Pośrednik nieruchomości
|
||
Marissa Jaret Winokur
Księgowa pana Smiley
|
||
Matthew Kimbrough | ||
Emily Zachary
Chearleaderka zespołu Spartan
|
||
Amber Smith
Christy Kane
|
5,5
|
|
Erin Cathryn Strubbe
Młody Jane Burnham
|
||
Krista Goodsitt
Chearleaderka zespołu Spartan
|
||
Brenda Wehle
Pośredniczka nieruchomości
|
||
Lisa Cloud
Pośredniczka nieruchomości
|
||
Lily Houtkin
Chearleaderka zespołu Spartan
|
||
Dennis Anderson
Kierownik baru
|
||
Chelsea Hertford
Dziewczynka na podwórku
|
||
Joel McCrary
Szef cateringu
|
||
Carolina Lancaster
Chearleaderka zespołu Spartan
|
||
Reshma Gajjar
Chearleaderka zespołu Spartan
|
||
Romana Leah
Chearleaderka zespołu Spartan
|
||
Stephanie Rizzo
Chearleaderka zespołu Spartan
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Conrad L. Hall |
8,0
|
|
Kenny King
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Thomas Noroian
(pomoc techniczna)
|
||
Peter McAdams
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Boone
(pomoc techniczna)
|
||
John Emory
(pomoc techniczna)
|
||
Ron Glenn
(pomoc techniczna)
|
||
David Golia
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Conrad W. Hall
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Thomas Newman |
7,4
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Julie Weiss |
7,0
|
|
Marcy Grace Froehlich
(asystent)
|
||
Hope Slepak
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Tariq Anwar |
7,0
|
|
Christopher Greenbury |
6,0
|
|
Vince Filippone
(asystent)
|
7,0
|
|
P.J. Harling
(asystent)
|
||
Larry Madaras
(asystent)
|
||
Tracey Wadmore-Smith
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Bill Bernstein
wykonawca muzyki (rozstrojona mandolina) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Cydney Cornell
fryzjer osobisty
|
||
Patricia Dehaney
fryzjer
|
||
Julie Hewett
charakteryzator osobisty: Annette Bening
|
||
Juliet Loveland
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Tania McComas
główny charakteryzator
|
||
Buffy Zerefski
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carol A. O'Connell
główny stylista
|
||
Cheri Ruff
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Steven R. Soussanna
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Christine M. Steele
charakteryzator
|
||
Debra-Lee Davidson
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Naomi Shohan
scenograf
|
8,0
|
|
David Lazan
dyrektor artystyczny
|
6,0
|
|
Jan K. Bergstrom
dekorator wnętrz
|
6,0
|
|
Andrea Dopaso
projektant wnętrz
|
||
Lynda Reiss
główny rekwizytor
|
||
Robin Richesson
scenopis obrazkowy
|
6,0
|
|
Tony Chance
scenopis obrazkowy
|
||
Catherine Smith
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Suzan Wexler
projektant wnętrz
|
||
Angela M. Whiting
główny rekwizytor
|
||
Angela O'Neill
główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Parker Swanson
rekwizytor (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Brian Basham
operator postsynchronu
|
||
Bob Beemer
mikser ponownego nagrania
|
||
Bryan Bowen
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Simon Coke
montaż dialogów
|
||
Dean Drabin
mikser postsynchronu
|
||
Scott Martin Gershin
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Nerses Gezalyan
mikser imitacji
|
||
Mark Gordon
montaż dialogów
|
||
Trevor Jolly
nadzorca postsynchronu
|
||
Scott Millan
mikser ponownego nagrania
|
||
James Marchione
operator postsynchronu
|
||
Bill Bernstein
montaż muzyki
|
||
Joanie Diener
montaż muzyki
|
||
Chris Douridas
nadzorca muzyki
|
||
James Moriana
imitator dźwięku
|
||
Thomas O'Neil Younkman
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mark Ormandy
dźwięk (dodatkowy)
|
||
Tom Ozanich
montaż imitacji
|
||
Alan Rankin
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Richard Weingart
mikser postsynchronu
|
||
Jeffrey Wilhoit
imitator dźwięku
|
||
Greg Zimmerman
operator imitacji
|
||
Peter Zinda
montaż imitacji
|
||
Sean England
mikser ponownego nagrania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jordan Corngold
montaż muzyki (asystent)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Michael Thompson
efekty specjalne (asystent)
|
||
Jason Hansen
efekty specjalne (asystent)
|
||
John C. Hartigan
koordynator efektów specjalnych
|
||
Wayne Incorvaia
efekty specjalne (asystent)
|
||
Eugene P. Rizzardi
efekty specjalne (asystent)
|
||
Paul Sokol
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Raquel Osborne
dodatkowy dobór obsady
|
||
Terri Taylor
dobór obsady (asystent)
|
||
Marina Freeman
dubler
|
||
Nichole McWhorter
dubler
|
||
Daniel J. Walsh
dubler
|
||
David Goldberg
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Rob Hodgson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jonathan F. Styrlund
producent efektów wizualnych
|
||
Janet Yale
producent efektów wizualnych
|
||
Paula Bonhomme
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Linder
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Olivier Sarda
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ben Scott
koordynator kaskaderów
|
||
Lester Boykin
elektryk
|
||
Clyde E. Bryan
operator kamery (asystent)
|
||
Ross Dunkerley
elektryk
|
||
Earl Gayer
elektryk
|
||
Mike Gentile
operator kamery (asystent)
|
||
Geoffrey Haley
operator kamery
|
||
John Lacy
elektryk
|
||
David H. Neale
elektryk
|
||
Aaron Pazanti
operator kamery
|
||
David Riley
operator kamery (asystent)
|
||
Lorey Sebastian
fotosista
|
||
Andrew Towne
elektryk
|
||
Debra Zane
dobór obsady
|
||
Robert 'Bobby Z' Zajonc
pilot (druga ekipa)
|
Pozostałe
Proszę czekać…